zasady składania i realizacji zamówień na ladybo.pl


NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ z DOKUMENTAMI:

REGULAMIN
Polityka Prywatności

Rejestracja i korzystanie z serwisu oznaczają akceptację powyższych dokumentów: Regulaminu i Polityki Prywatności LadyBo.

Wstęp
Logowanie
Rejestracja klienta
Zamówienie

Wstęp

Możliwość rejestracji oraz składania zamówienia poprzez stronę Ladybo.pl została ograniczona do firm związanych z branżą tekstylną. Firmy zainteresowane współpracą proszone są o złożenie wniosku o rejestrację w systemie rejestracji na naszej stronie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy - biuro@ladybo.pl.

Logowanie

Aby korzystać z systemu zamówień niezbędne jest zalogowanie się do systemu. Niezbędne w tym celu są login i hasło ustanawiane w trakcie rejestracji. Logować się można w dowolnym momencie. Także w trakcie kompletowania listy zamówień.

Rejestracja klienta

Użytkownik składa wniosek o rejestrację wypełniając wszystkie pola. Login stanowi podany w trakcie rejestracji e-mail. W przypadku zagubienia hasła istnieje możliwość wysłania przypomnienia na podany e-mail. W trakcie rejestracji użytkownik podaje niezbędne dane kontaktowe, dane do wysyłki (korespondencyjne) oraz dane firmowe (do faktury VAT). Na podstawie tych danych, firma Lady Bo będzie kontaktowała się w celu potwierdzenia i realizacji zamówienia. Użytkownik wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez Lady Bo dla celów sprzedaży zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. oraz oświadcza, że zapoznał się i akceptuje zasady składania i realizacji zamówień stronie ladybo.pl. Złożenie wniosku o rejestrację nie jest jednoznaczne z utworzeniem konta do logowania. Firma Lady Bo w ciągu maksymalnie 24h rozpatruje wniosek. Po akceptacji wniosku użytkownik dostaje mail z informacją o aktywacji konta.

Zamówienie

Dodanie produktu do Zamówienia
Zamawiając produkt należy wybrać odpowiedni kolor, przedstawiony za pomocą zdjęć. Zwracamy uwagę, że fotografia może nieco zmienić odcień koloru. Dla pewności prosimy o kontakt telefoniczny, aby ustalić możliwość przesłania próbki koloru. Produkty zamawia się na sztuki lub metry. Określąną ilość wpisuje się w odpowiednie pole. Zwracamy uwagę, że jeśli zamówienie dotyczy produktów spoza stanów magazynowych firmy Lady Bo (informacje o dostępności określona jest dla każdego koloru w karcie produktu), wymagany jest zakup całego opakowania. Wielkość opakowania jest określona w karcie każdego produktu. Jeśli wybrano już kolor i wpisano żądaną ilość produktu należy kliknąć przycisk "Dodaj do zamówienia". Produkt zostanie dodany do Listy zamówień. W każdym momencie użytkownik może zobaczyć koszyk oraz kwotę całego zamówienia, pomniejszoną o rabat przyznawany dla każdego klienta indywidualnie.

Potwierdzenie zamówienia
Złożenie zamówienia nie jest ostateczną deklaracją o zakupie dla składającego zamówienie. W czasie 1-2 dni od złożenia zamówienia firma Lady Bo wyśle informację z terminem realizacji. Na tej podstawie klient podejmie decyzję o potwierdzeniu zamówienia. Zwracamy uwagę, że zamówienie produktów spoza stanów magazynowych wiąże się z koniecznością wpłaty zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia.

O cenniku i rabatach
Ceny na stronie Ladybo.pl dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Staramy się aby jakiekolwiek zmiany cen, byly aktualizowane jak najszybciej także na stronie. Rabaty indywidualne nie dotyczą działu TEKSTYLIA I AKCESORIA.

Próbki i katalogi
Kolory prezentowane na stronie internetowej nie odpowiadają w pełni rzeczywistym odcieniom, dlatego w miarę możliwości, udostępniamy Państwu próbki kolorów. Jest również możliwość nabycia wzorników określonych kolekcji. Natomiast w siedzibie firmy posiadamy wzorniki wszystkich kolekcji i jest możliwość doboru kolorów pasmanterii do konkretnych tkanin.

Wysyłka i koszty transportu
Zamawiany towar wysyłamy paczką za pobraniem za pośrednictwem Inpost lub DHL. Koszty wysyłki przesyłek o wartości powyżej 600zł netto pokrywa firma Lady Bo.

Wysyłka za pośrednictwem Inpost
Paczki po uiszczeniu płatności przelewem - 13zł brutto

Paczki pobraniowe: 15,50 brutto

Wysyłka DHL:
Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone:
Paczki po uiszczeniu płatności przelewem - 17,00 zł brutto
Paczki pobraniowe - 22,00zł brutto
Czas dostarczenia od 1 do 2 dni.
Instrukcja prania pasmanterii
Jedynie pasmanterię z kolekcji Veranda (oprócz chwostów) można prać w wodzie w temperaturze 40°C. Pozostałe pasmanterie wymagają delikatnego prania chemicznego, a te z dodatkiem cekinów i lureksu, wymagają specjalnego prania chemicznego bez dodatku wody.
Natomiast nie można prać ani moczyć chwostów, gdyż są klejone ręcznie i mają delikatną konstrukcję.

Copyright © Lady Bo
pasmanteria | pasmanteria ozdobna | pasmanteria dekoracyjna | dodatki krawieckie | dodatki do zasłon | akcesoria do zasłon
dekoracje okien | dekoracja wnętrz | dodatki pasmanteryjne | artykuły dekoracyjne | zasłony | firany
chwosty | taśmy | frędzle | tapicerskie artykuły | stylowe wnętrza | ozdoby do zasłon